Evden Eve Kurumsal Taşımacılık

0216 370 35 25

İstanbul Anadolu Yakası

0212 690 90 99

İstanbul Avrupa Yakası

444 3 991

Tüm Türkiye

İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat

İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat en zorlu sektörlerin başında gelmektedir. Ancak alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilen nakliyat işlemleri sayesinde günümüzde birçok aile evini bir şehirden başka bir şehre taşırken hiçbir sorun yaşamadan konforlu bir şekilde taşınmanın keyfini yaşamaktadır. İstanbul Mersin  evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerine sınırsız destek sunan Kilercioğlu  evden eve nakliyat firmamız her daim sektörde öncü konumda yer almaktadır. İstanbul’dan Mersin’e ya da Mersin’den  İstanbul’a taşınırken yükünüzü azaltmak ve konforlu bir şekilde taşınmak için kaliteli bir firma seçimi yapmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Firmamızı tercih ettiğinizde şu avantajlardan faydalanmış olursunuz;
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Eşyalarınıza uygun paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Eşyalarınızın kırılma, çizilme ya da herhangi bir hasara karşı sigorta kapsamında garanti altına alınması
  • Eşyalarınıza uygun araçlar kullanılarak eşyalarınızın sorunsuzca taşınması
  • Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sizden onay alınarak taşımanın sonlandırılması
Tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından sizden onay alınması son derece önemlidir. Burada firmamız sizlerin memnuniyetine göstermiş olduğu özeni bir kez daha ortaya koymaktadır. Eşyalarınızın belirttiğiniz yerlere yerleştirilmesi, montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve tüm bu işlemlerin sizin tarafınızdan kontrol edilerek onay alınması sorunsuz ve güvenilir taşımacılık hizmetlerimizin en önemli kısmıdır. İstanbul Mersin  evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalarınıza uygun paketleme ve ambalajlama malzemelerinin kullanılması da dikkat ettiğimiz bir diğer aşamadır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması nedeniyle ve doğru malzemenin kullanılması nedeniyle oluşabilecek herhangi bir kaza, kırılma ya da çizilme gibi risklerin önüne geçilmektedir.
Evinizi İstanbul’dan Mersin’e  ya da Mersin’den  İstanbul’a taşırken eşyalarınızın zarar görmemesi ve uzman kişiler tarafından doğru teknikler kullanılarak taşınmasını istiyorsanız firma seçiminde titiz davranmanız size düşen tek görevdir. Kaliteli ve güvenilir bir firma seçtiğinizde bir şehirden başka bir şehre taşınmak sizin için mutlu bir iş olurken, acemi ve deneyimsiz bir firma seçimi sizin için taşıma işlerinin eziyete dönüşmesine neden olabilir. Kilercioğlu  evden eve nakliyat firmamız bu aşamada sizlere sorunsuz, hızlı, güvenilir ve zahmetsiz taşınmanın keyfini sunmaktadır.

Add your Comment