Evden Eve Kurumsal Taşımacılık

0216 370 35 25

İstanbul Anadolu Yakası

0212 690 90 99

İstanbul Avrupa Yakası

444 3 991

Tüm Türkiye

Şehirlerarası Ofis ve İşyeri Taşıma

Şehirlerarası Ofis ve İşyeri Taşıma

Şehirlerarası ofis ve işyeri taşıma hizmetleri evden eve nakliyat hizmetlerine göre daha dikkatli ve kaliteli olarak gerçekleştirilmesi gereken hizmetlerden biridir. Özellikle iş yerlerinin kısa sürede hızlı ve güvenilir bir şekilde zaman kaybı yaşamadan taşınması işlerin aksamaması açısından son derece önemlidir. Kilercioğlu Nakliyat firmamız işlerinizin ve zamanınızın öneminin farkında olarak iş yerinizde bulunan tüm eşyalarınızı uzman personellerimiz sayesinde hızlı bir şekilde özenle paketleyerek araçlara yerleştirmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübelere sahip şehirlerarası nakliyat şoförlerimiz eşyalarınızı belirtilen gün ve sürede yeni adresinize ulaştırarak sizlere zaman kazandırmaktadır.Bilgisayar, makine, fotokopi makinesi, çelik kasa vb. hassas eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınarak herhangi bir hasara karşı gerekli önlemler alınmaktadır.
Dosya, klasör, arşivler ve ufak tefek eşyaların bulunduğu masaya ya da dolaba göre numaralandırılarak taşınması ve yeni ofisinizde de aynı şekilde yerleştirilmesi firmamızın sizlere sağladığı en önemli avantajlardan biridir. Bu sayede sizin ya da çalışanlarınızın eşyaları birbirine karışmaz ve aradığınız dosyaları rahatlıkla aynı yerde bulmanız kolaylaşır. Şehirlerarası ofis ve işyeri taşıma hizmetinin sorumluluğunun bilincinde olan çalışanlarımız önemli
belgelerinizi de güvenilir bir şekilde paketleyerek kaybolmama riskine karşı gerekli tedbirleri almaktadır. Burada kaliteli bir firma seçimi sizin için bir adım daha ön planda olmalıdır. Nihayetinde acemi bir firma ile çalıştığınız ufacık bir senet kağıdının kaybolması sizin için çok yüklü bir maddi kayba neden olabilir. Bu tür riskleri önlemek adına hem tecrübeli, hem de güvenilir bir firma seçmek olası risklerin de önüne geçmeyi sağlar.
Şehirlerarası ofis ve işyeri taşıma hizmetlerinde uzman personellerin çalışması da son derece önemli konulardan biridir. Ağır ve büyük eşyaların ne şekilde taşınacağının bilinmesi tamamen çalışanların tecrübesine dayalıdır. Aksi takdirde tecrübesiz kişiler tarafından gerçekleştirilecek bir taşıma sırasında eşyalar düşebilir, kırılabilir ya da çizilebilir. Bu da sizin için yine maddi kayba neden olabilecek durumlardan biridir. Ofisinizi bir şehirden başka bir şehre taşırken güvenilir, hızlı ve kaliteli bir firma sayesinde stressiz olarak nakliyat hizmetlerinden faydalanmak isterseniz Kilercioğlu Nakliyat sizleri bekliyor.

Add your Comment