Evden Eve Kurumsal Taşımacılık

0216 370 35 25

İstanbul Anadolu Yakası

0212 690 90 99

İstanbul Avrupa Yakası

444 3 991

Tüm Türkiye

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kilercioğlu Nakliyat hizmet kalitesinde öncü firmalardan olup şehiriçi evden eve taşımacılık hizmetini şehirlerarası düzeyde de göstermektedir. Şehirlerarası evden eve taşımanın gerektirdiği özenle paketleme, taşınılacak eşyayı demonteleme ve götürülen yerde monteleme hizmeti sunulmaktadır. Aynı zamanda eşya ve fiyat belirlenmesi için ücretsiz expertiz hizmeti sunularak gerekli araçlar tahsisi edilmektedir.

Şehirlerarası eşya taşımacılığında ev eşyası taşıma, parça eşya taşıma ve ofis eşyası taşıma hizmeti verilmektedir. Eşyalar taşınacak evde demonteleme ve gerekli paketlemeler yapılarak araçlara yüklenir ve belirlenen sürede şehirlerarası evden eve taşıma koşullarınca istenilen yere ulaştırılır. Aynı zamanda demontesi yapılan eşyaların montelemesi yapılır.

Kilercioğlu Nakliyat  şehirlerarası eşya taşımacılığında eşya paketlemesinde gerekli özen gösterilerek, sigortası yapılarak, uygun fiyatlarla ve alındığı gibi tesli etme ilkesine uyularak kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti kapsamında Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde 81 ilde hizmet veren Kilercioğlu Nakliyat şehiriçi evden eve nakliyatta olduğu gibi şehirlerarası evden eve nakliyatta da sektörünün öncü firmalarındandır.

Add your Comment