Evden Eve Kurumsal Taşımacılık

0216 370 35 25

İstanbul Anadolu Yakası

0212 690 90 99

İstanbul Avrupa Yakası

444 3 991

Tüm Türkiye

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Hizmet kalitesinde öncü olan Kilercioğlu Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz alanlardan biri de şehirlerarası parça eşya taşımacılığıdır. Şehirlerarası parça eşya taşımada üstün kalitesiyle Kilercioğlu Nakliyat şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti ile sektöründe öncül bir firma olmuştur.

Şehiriçi eşya taşıma, şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehirlerarası parça eşya taşımacılığında expertiz hizmeti sunulur, eşyanın sigortası yapılır, gerekli monteleme ve demonteleme yapılarak eşyanın miktarına bakmaksızın taşınacak her eşyaya aynı özen gösterilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti Türkiye’nin her bölgesinde her ile sunulmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için gereken özeni ve iş disiplinini sağlayarak bu alanda liderleşmiştir.

Şehirlerarası parça eşya taşımacılığında ilk olarak eşyanın tespiti için ücretsiz expertiz hizmeti sunularak taşıma sözleşmesi ve eşya sigortası imzalanarak güvence sağlanır, gerekli araçlar tahsis edilerek gününde taşıma ve gününde ulaştırma hizmetleri sunulur.

Add your Comment