Evden Eve Kurumsal Taşımacılık

0216 370 35 25

İstanbul Anadolu Yakası

0212 690 90 99

İstanbul Avrupa Yakası

444 3 991

Tüm Türkiye

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler arası ev taşımak insanların gözünde hem yorucu, hem de zorlu bir iştir. Oysa ki Kilercioğlu Nakliyat firmamız müşterilerine bu konuda tüm desteği sunmaktadır. Şehirler arası nakliyat hiç kuşkusuz ki alanında uzman ve profesyonel bir firma ile çalışıldığında oldukça kolay ve zahmetsizdir. Bir şehirden başka bir şehre taşınacaksanız neyi nasıl yapacağınıza karar vermeden önce sizlere sunacağımız tavsiyelere göz gezdirmenizi öneririz. Ev taşımanın zor bir iş olduğunu düşünmektense doğru kararlar alarak bu zorlu işteki yükünüzü hafifletebilirsiniz.
Karar verme ve planlama sürecinde yapmanız gerekenler;
 • Öncelikle elinize bir fincan çay alın ve kendinize taşınma planı hazırlayın.
 • Taşınacak eşyalarınıza ilişkin bir eşya listesi hazırlayın. Bu sayede taşıma sırasında size zahmet oluşturacak gereksiz eşyaları belirleyebilirsiniz.
 • Yenilemeyi düşündüğünüz ya da artık kullanmaya ihtiyaç duymadığınız eşyaları ihtiyacı olanlara bağışlayabilirsiniz.
 • Profesyonel bir firmadan nakliye sürecinde destek alacaksanız paketleme ve diğer hizmetlerden de faydalanıp faydalanmayacağınıza karar verin.
 • Şehirler arası nakliyat için alanında uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırmak için en doğru karar alacaktır.
 Nakliyat firması seçerken yapmanız gerekenler;
 • Taşınmaya karar verdiniz ve nakliye firması arayışındaysanız internet üzerinde dolaşırken baktığınız firmalarda öncelikle araçların üzerindeki firma yazılarını kontrol edin.
 • Pek çok tecrübesiz firmanın sitesine eklediği araç resimlerinde yer alan firma isminin paint ile yazıldığı çok bariz göze çarpmaktadır. Bu tür amatör firmalarla asla çalışmayın.
 • Çevrenizdekilerden ve arkadaşlarınızdan yakın zamanda taşınanlar varsa firma tavsiyeleri alabilirsiniz.
 • Şehirler arası nakliyat firması seçerken mümkün olduğunca size yakın firmaları tercih edin. Bu sayede daha ekonomik hizmet alabilirsiniz.
 • Seçmiş olduğunuz firmanın internet sitesindeki iletişim alanını kontrol edin. Firma yetkilisinin adı, firmanın adresi, sabit telefon numaraları ve diğer detayların bu alanda yer almasına özen gösterin.
 • Seçmiş olduğunuz firma hakkında internette kısa bir araştırma yaparak referanslarını inceleyin.
 Şehirler arası nakliyat hizmetleri oldukça ciddi ve özen gösterilmesi gereken işlerdir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Eşyalarınızın güvenle ve belirtilen sürede adresinize ulaşmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmamız nakliye hizmetlerinde sizlere sigorta hizmeti de sunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarından bizleri arayarak şehirler arası nakliyat hakkında merak ettiğiniz soruları müşteri temsilcilerimize yöneltebilirsiniz. Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma arıyorsanız Kilercioğlu Nakliyat sizleri bekliyor.

Add your Comment